Mr Operator

MR operátor

Folyamatosan bővülő központunkba MR operátor munkatársat keresünk!

Amit nyújtunk:

  • munkalehetőség szombati munkanapokra (kezdés: 8:00-órától maximum 12 órás műszakra
  • Kiemelt bérezés
  • igényes, kulturált munkahely

Feladatok:

  • Vizsgálatok lebonyolítása
  • MRI berendezés szakszerű kezelése
  • pontos tájékoztatás nyújtása a betegnek a vizsgálatról
  • Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Amit elvárunk:

  • Szakirányú végzettség (MRI szakasszisztens/
  • Hasonló munkakörben (MR/CT) szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség

Ha szívesen csatlakozna  magánegészségügyi központunk csapatához kérjük, küldje el számunkra a jelentkezését illetve önéletrajzát az [email protected]  email címünkre.

Jelentkezési lap

Kattints ide vagy húzz be egy fájlt a feltöltéshez
Formátumok: .doc, .pdf, .docx